2 найдосконаліший актор

2 найдосконаліший актор

навколо актор

Сама початкова ситуація із записом на плівку актор -виконавця сталася в 534 р. до н.е. (однак зміни в розкладі протягом багатьох років ускладнюють його точне визначення), коли грецький артист Феспіс перейшов у фазу в театрі Діоніса, щоб зрештою стати самий початковий розумів індивіда до розмовних фраз як особистість у участі або навіть розповіді. До дії Феспіса грецькі казки фактично лише розкривалися в мелодії, танцях, а також у третій окремій розповіді. Щодо Феспіса, зірки насправді зазвичай називають Феспіанцями. Виключно чоловічі зірки в театрі стародавньої Греції проводилися в 3 видах драматизації: катастрофа, смішна, а також участь у сатирі. Це індустріалізувалося, а також значно розширилося під час римлян. Театр старого Риму насправді був процвітаючим і різноманітним ремісничим типом, який варіювався від святкової ефективності дорожнього театру, оголеного танцю, а також акробатики, до розміщення смішних подій, до високого стилю, вербально фантастичних трагедій.

саме тому це насправді один із найкрасивіших актор

Тім Аллен

Тімоті Алан Пеніс (народився 13 червня 1953 року), який у фахівцях розуміється як Тім Аллен, насправді є американським коміком і актор. Насправді він відомий тим, що брав участь у Тімі «The Toolman» Тейлорі в ситкомі ABC House Enhancement (1991-1999), а також у Майка Бакстера в ситкомі ABC/Fox «Останній статус хлопця» (2011-2021). Він озвучує Базза Лайтіра для франчайзингового бізнесу Plaything Tale, а також брав участь у Скотті Келвіні, а також Санта-Клаусі у франчайзинговому бізнесі Santa Provision (з 1994 року по теперішній час).

Інші фільми Аллена включають: «Екзотичний снігопад» (1988), «Всесвітня місія» (1999), «Джо Хтось» (2001), «Зум» (2006), «Дикі свині» (2007), «6 подружжя Генрі Лефея» (2009), «Божевільні на природі» ( 2010), 3 дива! (2013), а також El Camino Xmas (2017). Насправді Аллен народився в Денвері, штат Колорадо, 13 червня 1953 року. Насправді він є третім із 6 дітей Марти Кетрін (уроджена Фокс), громадського працівника Джеральда М. Пеніс, представник нерухомості. Насправді в Аллена є 2 більш зрілих брата і сестри, ще 2 молодих брата і сестри, а також більш молодий брат. Його батько загинув у автомобільній аварії в листопаді 1964 року, зіткнувшись із нетверезим шофером, коли Аллену було 11 років.

Кіра Найтлі

Кіра Крістіна Райтон OBE (/ˈkɪərə ˈnaɪtli/; уроджена Найтлі, народилася 26 березня 1985 року) насправді є англійською зіркою. Зрозуміло, що вона знімається в окремих приватних фільмах, а також у грандіозних хітах, особливо в драматизації тривалості, вона насправді отримала низку нагород, включаючи номінації на 2 нагороди Академії, 3 нагороди Англійської кіноакадемії, а також нагороду Лоуренса Олів’є. У 2018 році вона фактично була призначена OBE у королівській резиденції Букінгема за рішення щодо благодійності та драматизації актор.

Народившись у Великому Лондоні серед зірок Уїлла Найтлі, а також Шармана Макдональда, Найтлі придбав представника у віці 6 років, а також спочатку знімався в телевізійних фільмах і рекламі. Вона зіграла невелику роль Сабе в опері «Битви знаменитостей: Епізод I — Примарна загроза» (1999). Її просування відбулося, коли вона зобразила хлопчика-футболіста у спортивному фільмі Flex It, наприклад Бекхем (2002), а також здобула світову славу за участь у ролі Елізабет Суонн у колекції мрій «Пірати Карибського моря», починаючи з 2003 року. Вона з’явилася у чарівному смішному Like Really (2003), а також був фактично названий гарантованою підлітковою знаменитістю актор.

За роль Елізабет Беннет у фільмі «Задоволення та упередженість тривалого кохання» (2005) Найтлі була обрана на премію «Оскар» як «Найкраща зірка». Вона знялася в багатьох надтривалих фільмах, зображуючи складну пристрасть у фільмі «Спокута» (2007), виконавицю смаку Джорджіану Кавендіш у фільмі «Герцогиня» (2008), а також головну світську левицю в «Анні Кареніній» (2012). Вона зробила набіг прямо на сучасну драматизацію, проявивши себе як починаюча художниця у фільмі «Почніть ще раз» (2013), а також як клінічний стажер у фільмі «Порт-Райан: Прокат темряви» (2014). Найтлі повернулася до історичних фільмів, беручи участь у фільмі Джоан Кларк у фільмі «Репліка відео» (2014), що принесло їй номінацію на премію «Оскар» за найкращу зірку, а також зіграла роль однойменного автора у фільмі «Колетт» (2018) актор.