6 чудових страв, щоб зробити ваш день чудовим

6 чудових страв, щоб зробити ваш день чудовим

навколо їжі

Харчування насправді має значний вплив на широкий спектр різноманітних інших соціальних і політичних проблем, включаючи: стійкість, органічне різноманіття, доступ до їжі. Прямий спосіб харчування принципом, який виник у Всесвітній угоді (МПЕСКП), яка визнає «прямий до достатнього способу життя, що складається з достатнього харчування», на додаток до «необхідно позбутися апетиту».

Завдяки цим основним юридичним громадянським свободам безпека їжі насправді часто викликає занепокоєння в усьому світі; наприклад, ціль довготривалого прогресу 2 «Відсутність апетиту» фактично спрямована на те, щоб позбутися апетиту до 2030 року. Безпека харчування, а також безпека та безпека їжі фактично відстежуються всесвітніми компаніями, такими як Всесвітня організація безпеки харчування, Принцип глобальних джерел , Globe Meals Program, Meals and Farming Company, а також Worldwide Meals Info Authorities, а також насправді часто базуються на загальнонаціональному контролі через організації, такі як Meals, а також Medication Management в єдиних умовах.

саме тому ви повинні спробувати цю чудову їжу

1. Пармська свинина, Італія

Ви дивитесь на нього страв, складений навколо дині, накритий гріссіні, покладений на піцу, нагорнутий на салат. Для цього є важливий фактор: ці солоні, тонкі, як папір, шматочки свинини, висушеної на повітрі, ще більше підвищують перевагу того, що їм слідує.

2. Goi cuon (літній рол), В’єтнам

Це частування страв, створене зі свинини, креветок, натуральної коноплі, рисової вермішелі, а також інших компонентів, про які йдеться у звіті про рис, насправді пропонується при космічній температурі. Це «осяяння м’яса» разом зі смаком оживляючого натурального канабісу, що виникає у вашому роті. Занурений у дивовижний в’єтнамський соус із меленим арахісом, він корисний, простий, а також має виняткове значення «моріш».

3. Яловичий стейк Омі-гю, Японія

Це коштує японську яловичину Wagyu страв, що надходить із відомої ферми великої рогатої худоби Takara, яка фактично була визнана Королівською королівською резиденцією Японії як одна з найкращих поставок яловичини, збільшених за останні 400 років. Його називають «Роллс-Ройсом» яловичини, це найкращий дизайн сашимі, змащений кафровим лаймом, а також свіжим трав’яним чаєм океанського натрію. Мармуровий жир забезпечує структуру кожного ковтка, коли яловичина тане, залишаючи вишуканий, але безумовно традиційний смак яловичини.

4. Пхо, В’єтнам

Ця загальнонаціональна їжа страв, яку часто неправильно називають (“фух” насправді доречно), насправді складається з простого вареного, чистої рисової локшини, пари натуральних конопель, а також, як правило, птиці чи навіть яловичини. Проте вона більша за кількість власних компонентів — ароматна, стабілізована та смачна.

5. Лечон, Філіппіни

Філіппінська загальнонаціональна їжа, лехон – це фактично ціле молоде порося, яке повільно смажиться на вугіллі протягом кількох годин. В результаті процедури виходить ніжна хрустка шкірка і м’ясо. Він готовий до унікальних заходів протягом року.

6. Фахітас, Мексика

Цей набір налаштувань, пов’язаний із кухнею, справді сподобається всім любителям DIY. Порада 1: подивіться, як м’ясо потріскує на інтенсивній сковороді. Порада 2: разом із м’ясом додайте до м’ясної борошняної коржі порції стручкового перцю, цибулі, гуакамоле, кислого лосьйону та сальси. Порада 3: Гарантуйте різноманітність у всьому прослуховуванні, що ви отримаєте «просто інше». Порада 4: Повторіть.